שירותים מתקדמים בעולם המטבחים

1. עיצוב ותכנון – מטבחי הום סנטר מעוצבים בתשומת לב ובהשקעה מקסימאלית בפרטים, תוך מתן מענה מלא לצורכי המשתמשים והקפדה יתרה על הנדסת אנוש.
2.יצירתיות, חדשנות ומסירות ללקוח – אלה הן אבני הדרך שלנו ביצירת מטבחים חדשים, תוך שימוש בפתרונות מקוריים ויצירתיים לכל אתגר, ואלה הן אמות המידה למולן נבחן כל תוצר.
3. תצוגה – באולמות התצוגה של הום סנטר תוכלו להתרשם מדגמים נבחרים של מטבחים, שנבנו תחת עיצובנו, ממגוון העיצובים ומאיכות המטבחים המיוצרים על ידי הום סנטר
4. הדמיית מטבחים מלאה – לרשות לקוחות הום סנטר עומדים במחלקות המטבחים מעצבים, אשר יחד עם הלקוח "בונים" עבורם את המטבח המתאים, ובעזרת תוכנת מחשב מיוחדת מדמים את המטבח המוגמר בתלת מימד.
5.מגוון – מחלקת המטבחים של הום סנטר מציעה מגוון עשיר ביותר של מטבחים בישראל, שירות כולל ומקיף ומחירים תחרותיים ואטרקטיביים במיוחד, גם לקבלנים וגם ללקוחות פרטיים. המטבחים ברשת מיועדים למעוניינים במטבח המשלב פונקציונליות עם איכות גבוהה ועיצוב ברמה אירופאית.
6. מיכון – כל מטבחי הום סנטר מיוצרים באמצעות מיכון משוכלל המקנה איכות ודיוק ברמה גבוהה, וכן מגוון עיצובים העונים על כל טעם ועל כל דרישה של הלקוחות.
7. בדיקת איכות – כל גופי הארונות היוצאים את דלתות מפעלי הום סנטר עובר בדיקות מקיפות לוודא כי אינו פולט את גז הפורמלדהיד.
8. שירותי מוצרים משלימים – בחברת הום סנטר תמצאו את כל המוצרים הנלווים הדרושים למטבח החדש – כשיש וכיור, וכן כל מוצרי האינסטלציה הנדרשים לעבודה במטבח. בנוסף, תוכלו למצוא בסניפי הום סנטר גם מוצרי חשמל מתוצרת איטליה, ואת כל אפשרויות הריצוף, חיפוי הקירות והתאורה הדרושים למראה המושלם של המטבח.
9. אספקה – שירותי אספקת המטבחים של הומסנטר הם מהמהירים ביותר בשוק, עם משך אספקה כ- 40 יום ועד למועד מאוחר יותר הנדרש מהלקוח.
10. התקנה – התקנת המטבחים מתבצעת ע"י קבלני הרשת ובאחריות הרשת
11. פריסה ארצית – סניפיה של חברת הום סנטר פזורים בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו למצוא בקלות את הסניף הקרוב אליכם ולפנות אלינו בכל צורך, שאלה או בקשה.
12. שירות הלקוחות – שירות הלקוחות של הום סנטר הוא שירות יעיל ואיכותי, המבטיח מענה מהיר לכל שאלה, בעיה או תקלה הקשורה במטבחי החברה. גודלה של חברת הום סנטר והוותק שלה בשוק מבטיחים המשך השירות לשנים רבות, וליווי המטבח שלכם בכל עת שתצטרכו.

ומה לגבי שירותים משלימים לבית ?

שירותי העיצוב של הום סנטר אינם מוגבלים למטבח בלבד, כי אם מתאימים לכל חלקי הבית. מחלקות השיפוץ והבניה של הום סנטר יספקו לכם חבילת שיפוץ כוללת, שתמנע מכם את הצורך לעבוד עם בעלי מקצוע שונים. בנוסף, מעצבי הפנים שלנו יסייעו בכל הקשור להומסטיילינג של הדירה או הבית, תוך הקפדה על יצירת תמהיל עיצובי נכון ואחיד בכל חלקי הדירה או הבית, תמהיל שיביע בצורה המיטבית את טעמם ואופיים של בעליה.